Blog kredytowy o kredytach hipotecznych i nie tylko

Styczeń 20, 2019

Blog kredytowy o kredytach hipotecznych

Blog kredytowy o kredytach hipotecznych
i nie tylko …

 

W ramach strony internetowej Ekspertka.pl, która jest biznesową wizytówką mojej osoby jako eksperta kredytowego prowadzę:

 

 

BLOG KREDYTOWY

 

 

Jeśli chcesz szybko dotrzeć do interesujących Cię treści możesz skorzystać z zakładki SPIS TREŚCI. Możesz też wybierać tematycznie korzystając z KATEGORII po lewej stronie poniżej bocznego menu.

 

Blog kredytowy o kredytach hipotecznych

Na blogu kredytowym znajdziesz tematykę dotyczącą kredytów hipotecznych, ale nie tylko. Staram się wyjaśniać różne zagadnienia z obszarów powiązanych z kredytowaniem. Chcę, by wskazówki i artykuły były pomocne dla zwykłego kredytobiorcy, który z pewnymi zagadnieniami spotyka się pierwszy raz w życiu.  Celem bloga jest edukacja i przybliżenie tematyki kredytów hipotecznych tak, żeby wybór oferty nie był przypadkowy. Mam nadzieję poprzez artykuły budować świadomość ryzyka związanego z kredytem hipotecznym zaciąganym na wiele lat.

 

Jak powstały pierwsze artykuły na blogu ?

 

Rozpoczynając pod koniec 2011 roku współpracę z firmą doradztwa finansowego nie planowałam prowadzenia własnej strony internetowej. Skorzystałam z możliwości założenia profilu na portalu skupiającym doradców kredytowych.

 

Pierwsze moje artykuły w 2012 roku dotyczyły “czyszczenia BIK” oraz wypełniania deklaracji PCC-3.

 

Blog kredytowy o kredytach hipotecznych

 

Pierwszy z artykułów został umieszczony za moją zgodą na forum kredytowym.

Blog kredytowy o kredytach hipotecznych

 

Później doszłam do wniosku, że:

“chcę pisać u siebie”.

 

Tak powstały najpierw myśl, a potem działania w kierunku własnej witryny.

 

Na swojej stronie nadal mam te pierwsze artykuły, obecnie w zaktualizowanej wersji. 

Subiektywne o kredytach

 

Mój sposób patrzenia na kredyty hipoteczne, konsumpcyjne bywa subiektywny. Bywa, że mam zdanie odmienne niż osoby z branży zarówno w kwestii wyboru rozwiązań jak i samej relacji z klientem. Staram się wskazywać zalety i wady konkretnych wyborów z perspektywy klienta i jego planów.

 

Co jest źródłem mojego wynagrodzenia?

 

Na pisaniu bloga kredytowego nie zarabiam w dosłownym znaczeniu. Wpisy mogą przełożyć się na dochody, jeśli to lektura skłoni czytelnika, by skorzystać z moich usług przy ubieganiu się o kredyt.

 

Źródłem mojego wynagrodzenia są faktyczne czynności związane z pośrednictwem kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego czy ubezpieczeń na życie. Otrzymuję wynagrodzenie za faktyczną pracę.

 

Faktyczne czynności oznaczają, że oferuję swój czas na spotkania z klientami, na analizę sytuacji, na odpowiedzi, wyjaśnienia czy podsumowania mailowe. Przeznaczam czas na sprawdzanie możliwości w procedurach, aplikacjach i kalkulatorach bankowych, na weryfikację w bankach. Spędzam czas na analizie warunków decyzji i umowy kredytowej. Szukam możliwości i narzędzi pozwalających w sposób jak najbardziej zgodny z realiami przedstawienia warunków danej oferty. Wyszukuję różnice w podejściu banków do przyjętych założeń, co może pokazywać inaczej koszt kredytu niż ten prezentowany w formularzach informacyjnych. Towarzyszę klientowi w trakcie spotkania w banku przy zawieraniu umowy kredytowej. Jestem do dyspozycji na etapie wypełniania warunków do uruchomienia i służę pomocą w trakcie trwania umowy

 

W swojej pracy polecam czasem usługi rzeczoznawcy lub notariusza. Robię to dla ułatwienia procesu klientowi i polecam te osoby, firmy, z którymi osobiście miałam do czynienia i byłam zadowolona. Nie otrzymuję z tego tytułu żadnych profitów.

 

Ekspert kredytowy

 

Rekomendacje klientów w internecie oraz polecenia znajomych są wskazówką w wyborze doradcy, eksperta. Opinie innych mogą być subiektywne. Klienci mają różną sytuację, różne potrzeby, różny poziom wiedzy i czasem po prostu nie mają porównania.


Dlatego też oprócz rekomendacji zachęcam Ciebie do zapoznania się z artykułami na blogu kredytowym. Pisząc potwierdzam swoją wiarygodność, pokazuję wiedzę i stosunek do zagadnień kredytowych.
To, że piszę sensownie potwierdzają i takie opinie:

 

Blog kredytowy o kredytach hipotecznych

 

Blog kredytowy o kredytach hipotecznych

 

Swoją wiedzą dzielę się z tymi, do których kieruję usługi, czyli z klientami. Skupiam się na jednym obszarze i jestem w 100% zaangażowana w temat klienta.

 

Treści na blogu

 

Jeśli doceniasz treści w kategorii BLOG KREDYTOWY i chcesz mi pomóc w pozyskiwaniu klientów poprzez widoczność w wyszukiwarce GOOGLE możesz dodać opinię w wizytówce w GOOGLE FIRMA.  W pierwszym kroku wystarczy wpisać moje imię i nazwisko w wyszukiwarce. W drugim kroku należy kliknąć w przycisk “DODAJ OPINIĘ” w wizytówce wyświetlanej po prawej stronie. Dodatnie opinii w GOOGLE wymaga oczywiście posiadania konta @gmail.com oraz zalogowania. Wystaw opinię, jeśli rzeczywiście miałeś możliwość przejść ze mną cały proces kredytowy.  

 

 

Jeśli są tematy, o których chciałbyś poczytać w pierwszej kolejności możesz przesłać sugestie mailem, przez formularz kontaktowy lub w profilu na Facebook.

 

 

 

Sprawdź również Ograniczenie odpowiedzialności.

 

Zapraszam do lektury i do współpracy

Bożena Myszczyszyn Ekspertka.pl

 

Opublikowane w kategorii: O stronie, o blogu i o mnie | Tagi: