Ograniczenie odpowiedzialności

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

 

Cieszę się, że tutaj jesteś 🙂

 

Strona EKSPERTKA.PL ma charakter edukacyjny i biznesowy, czyli ma zachęcić Ciebie, drogi czytelniku, żebyś został moim klientem. Dzielę się przydatną wiedzą, a Ty możesz w ten sposób ocenić, czego się spodziewać po naszej ewentualnej współpracy.

 

Nie jestem nieomylna, mam prawo zmienić zdanie, poprawić wpisy, stąd zanim pochłonie Cię lektura przeczytaj kilka poniższych zdań. 

 

Artykuły redaguję samodzielnie, dokładam należytej staranności, przykładam się i poświęcam dużo czasu każdemu wpisowi. Nie ponoszę jednak odpowiedzialności za skutki prawne, ekonomiczne i innego rodzaju Twoich decyzji podejmowanych w oparciu o informacje zawarte na stronie. Traktuj je jako wskazówki, a w razie wątpliwości sprawdzaj to co piszę lub skorzystaj z pomocy prawnej.

 

Jeśli zauważysz błędy lub niezgodności – daj proszę znać – przeanalizuję i poprawię. Bardzo cenię sobie uwagi czytelników, bo dzięki nim nie tylko poprawia się jakość wpisów, ale również ja się rozwijam.

 

To co piszę, to wyraz moich poglądów jako autora, są to subiektywne wpisy i oceny.
Nie stanowią oficjalnego stanowiska instytucji i firm, z którymi współpracuję.

 

Jeśli w jakikolwiek sposób swoimi artykułami pomogłam Tobie, jeśli uznasz wpisy za wartościowe – polecaj mnie proszę w mediach społecznościowych, wśród  znajomych. Z góry dziękuję.

 

Bożena Myszczyszyn Ekspertka.pl

 

 

 

ograniczenie odpowiedzialności blog kredytowy