Bożena Myszczyszyn Ekspert Finansowy i Kredytowy
Pośrednictwo Finansowe

Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, a tym samym poważna życiowa decyzja. Dobrze więc, gdy wiesz i masz możliwość sprawdzić kim jest ekspert lub doradca kredytowy, któremu powierzasz finanse. Na tej stronie znajdziesz wartości i zasady, którymi kieruję się w pracy oraz informacje o moim wykształceniu, doświadczeniu zawodowym i certyfikatach. Decydując się na współpracę z ekspertem kredytowym zawsze wybierasz konkretną osobę. Masz możliwość wybrać dobrego i sprawdzonego eksperta kredytowego. Zapraszam do biura w Poznaniu.

Misja

Jestem częścią ANG Odpowiedzialne Finanse S.A.

Misja Naszej społeczności:

Chcemy dostarczać ludziom usługi finansowe, których potrzebują, które rozumieją, za godziwą cenę i na które ich stać.

Tworzymy środowisko pracy oparte na odpowiedzialności, współwłasności i współstanowieniu. Odbudowujemy zaufanie do branży finansowej, na pierwszym miejscu stawiając dobro klienta.”

Finanse są częścią naszego życia niezależnie od tego, czym każdy zajmuje się zawodowo. Finanse z zasadami, solidność i skuteczność obrazują mój sposób działania. Podstawowa zasada to Klient na pierwszym miejscu. W swojej pracy jako ekspert kredytowy kieruję się Zasadami Dobrych Praktyk i Kodeksu Etycznego ANG Odpowiedzialne Finanse.

Współpraca

Jak wygląda nasza współpraca?

Jako ekspert kredytowy swoją działalność buduję na zaufaniu. Bardzo ważne są dla mnie polecenia i rekomendacje, zarówno te, które przekazujesz przez Internet, jak i te w realnym życiu. Decydując się na współpracę biorę odpowiedzialność za przygotowanie klienta do kredytu i za pozytywne zakończenie tematu kredytowego. Przedstawiam oferty kredytowe najkorzystniejsze dla klienta oraz pomagam w wyborze tak, jakbym wybierała dla siebie. Wskazuję zalety i wady danej oferty.

Zależność od jednego banku rodzi ograniczenia. Jako ekspert kredytowy świadcząc usługi pośrednictwa kredytowego posiadam oferty, narzędzia i pełnomocnictwa wielu banków. Potrafię wskazać wśród instytucji finansowych takie, których procedury pozwalają znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twojej sytuacji. Możesz liczyć na rzetelną, obiektywną analizę i przedstawienie realnych możliwości kredytowania. Współpraca z dobrym, sprawdzonym ekspertem kredytowym to nie tylko gwarancja otrzymania najlepszego kredytu hipotecznego, ale czasem kredytu w ogóle. To bezpieczeństwo dla Twoich finansów i oszczędność czasu. Szczególnie, gdy sytuacja jest trudna i niestandardowa potrzebujesz mieć przy sobie sprawdzonego eksperta kredytowego. Dbam o zadowolenie każdego Klienta!

Jestem pewna, że docenisz naszą współpracę. Niejednokrotnie wraca do mnie komunikat, że osób tak zaangażowanych w mojej branży po prostu nie ma lub jest ich zaledwie garstka.

Po sfinalizowaniu umowy kredytu hipotecznego, czyli po uruchomieniu środków, nadal pozostaję do Twojej dyspozycji, bez limitu czasowego! Zapraszam, dołącz do grona moich Klientów.

Edukacja

Ukończyłam studia jednolite magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (dawniej Akademia Ekonomiczna), a następnie na tej samej uczelni studia podyplomowe „Bankowość i doradztwo finansowe”.

Certyfikaty

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Od 2017 roku posiadam Europejski Certyfikat Bankowca EFCB w ramach systemu standardów kwalifikacyjnych  Związku Banków Polskich oraz uczestniczę w programie stałego rozwoju. Numer certyfikatu 2017/032.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E to międzynarodowy certyfikat opracowany przez European Banking and Financial Services Trainning Association (EBTN) z siedzibą w Brukseli. Dostosowany został do Standardu z Potrójnym E (Triple E Standard), który jest standardem jakościowym dla profesjonalnych kwalifikacji zawodowych w europejskim sektorze finansowym.

Egzamin na pośrednika kredytu hipotecznego

Posiadam zarówno tytuł magistra uzyskany na uczelni ekonomicznej jak i aktualny certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu na pośrednika kredytu hipotecznego. Zgodnie z wymogami ustawy o kredycie hipotecznym szkolenia i egzaminy odbywają się cyklicznie, minimum co 3 lata.

Etyka

Współpraca z ANG Odpowiedzialne Finanse zaczyna się od uzyskania certyfikatu i ukończenia szkolenia z etyki.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E<br /> ">
Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E
Numer certyfikatu 2017/032.
Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E<br /> ">
Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E
Rejestr posiadaczy certyfikatu ECB EFCB 3E prowadzi Warszawski Instytut Bankowości.
Certyfikat UoKH 2019 r.
Certyfikat UoKH 2019 r.
Egzamin na pośrednika kredytu hipotecznego 2019 r.
Certyfikat UoKH 2024 r.
Certyfikat UoKH 2024 r.
Szkolenie okresowe i egzamin z obszaru pośrednictwa kredytu hipotecznego 2024 r.
Certyfikat UoKH 2021 r.
Certyfikat UoKH 2021 r.
Egzamin na pośrednika kredytu hipotecznego 2021 r.
Etyka ANG Odpowiedzialne Finanse
Etyka ANG Odpowiedzialne Finanse
Szkolenie z ETYKI.
Bankowość i doradztwo finansowe
Bankowość i doradztwo finansowe
Studia podyplomowe

Doświadczenie

Aktualnie

Jako ekspert kredytowy od listopada 2019 r. współpracuję z najlepszymi markami na rynku pośrednictwa kredytowego:

  1. ANG Odpowiedzialne Finanse SA / Grupa ANG SA
  2. SprawdzonyEkspert.pl Sp. z o.o.

Usługi pośrednictwa finansowego świadczę na podstawie Umowy Agencyjnej jako osoba prowadząca działalność gospodarczą i/lub na podstawie umowy cywilno-prawnej. Jestem częścią społeczności ANG Odpowiedzialne Finanse. Główny obszar działalności to pośrednictwo kredytu hipotecznego.

Doradztwo i pośrednictwo finansowe

Doradztwem i pośrednictwem finansowym zajmuję się od stycznia 2012 w oparciu o własną działalność gospodarczą i umowę agencyjną z ogólnopolskim pośrednikiem. W latach 2012 – 2019 współpracowałam z Open Finance S.A. na stanowisku Doradca Finansowy, a od 2017 Ekspert Finansowy. Funkcjonowałam w strukturach Open Direct tj., sieci mobilnych doradców kredytowych, zajmujących się głównie kredytem hipotecznym. W tej współpracy doceniam dostęp do profesjonalnych narzędzi, wiedzy i szkoleń. 

Biuro Obrotu Nieruchomościami

W okresie 01.2012 – 07.2014 współpracowałam z biurem obrotu nieruchomościami jako agent działający pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Kredyt Bank S.A.

Okres umowy od 08.1992 do 11.2011 (w tym urlop wychowawczy). Pracę w Kredyt Banku S.A. rozpoczęłam równolegle z ostatnim rokiem studiów.
Jako doradca kredytowy od 2006 roku zajmowałam się obszarem kredytów hipotecznych. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w banku na stanowisku doradcy kredytowego stanowi solidny fundament dla dalszej działalności w obszarze pośrednictwa kredytu hipotecznego.

Doświadczenie zawodowe Kredyt Bank SA
Doświadczenie zawodowe Kredyt Bank SA
Spędziłam w banku (faktycznie przepracowałam) 3293 dni robocze.
Złota Dwudziestka Najlepszych Doradców Kredytowych
Złota Dwudziestka Najlepszych Doradców Kredytowych
Kampania kredytów mieszkaniowych "Bezpieczny dom" Kredyt Bank S.A. 2007 rok.
Ekspert Finansowy roku 2018
Ekspert Finansowy roku 2018
W 2018 roku osiągnęłam najlepsze wyniki na poziomie naszego małego oddziału Open Direct przy ul. Fredry.

Zaufanie zbudowane latami Rekomendacje klientów

Rekomendacje i opinie zadowolonych ze współpracy Osób to podstawa mojej pracy jako eksperta kredytowego i pośrednika. Większość moich klientów pochodzi z polecenia.

Bez wahania polecamy Panią Bożenę jako Państwa doradcę kredytowego.  Z powodzeniem przeprowadziła nas przez meandry wszelkich formalności wymaganych do otrzymania kredytu z dopłatą MdM, choć początkowa sytuacja nie rysowała się optymistycznie. Pani Bożena nie tylko nie poddała się na samym początku (jak to zrobił jeden doradca "z polecenia" z którym (...) Czytaj więcej

Bez wahania polecamy Panią Bożenę jako Państwa doradcę kredytowego.  Z powodzeniem przeprowadziła nas przez meandry wszelkich formalności wymaganych do otrzymania kredytu z dopłatą MdM, choć początkowa sytuacja nie rysowała się optymistycznie. Pani Bożena nie tylko nie poddała się na samym początku (jak to zrobił jeden doradca „z polecenia” z którym skontaktowaliśmy się najpierw), tylko cierpliwie, krok po kroku podpowiadała co i jak zrobić aby poprawić swoją sytuację w oczach banków.
Śmiem twierdzić, że Pani Bożena jest nie tylko po prostu dobrym i rzetelnym doradcą, ale że jej zaangażowanie, cierpliwość, indywidualne podejście, wola walki oraz wiedza i doświadczenie powodują, że jest doradcą wybitnym.
W kontakcie zawsze opanowana, cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytania, którymi zamęczałem ją (jestem tego świadomy) wielokrotnie. Niezwykle miła i uprzejma, a zarazem sumienna i zorganizowana. Podczas wizyty w banku, Pani z banku powiedziała, że jeszcze nie widziała tak dokładnie przygotowanych wniosków.
Jeszcze jedno – indywidualne podejście do każdego klienta – nie jest tylko hasłem z wizytówki internetowej. Przez cały czas mam wrażenie, (pomimo świadomości, że jesteśmy jednymi z wielu klientów) że Pani Bożena zajmuje się tylko naszą sprawą – to się praktycznie nie zdarza.
Nie wyobrażam sobie starania się o kredyt bez pomocy Pani Bożeny, a za jej pomoc gorąco dziękuję.

Klaudia i Rafał M.
Pani Bożena to rzetelny, dokładny, skrupulatny, uczciwy doradca. Pomaga w trudnym gąszczu spraw bankowych dużo więcej, aniżeli wymaga sie od niej. Pomogła nam nie tylko w uzyskaniu kredytu ale również uczestniczyła w trudnych negocjajach z z osobami, od których kupowalismy dom. Przy tym jest zawsze wszechstronnie przygotowana do rozmów, pamięta (...) Czytaj więcej

Pani Bożena to rzetelny, dokładny, skrupulatny, uczciwy doradca. Pomaga w trudnym gąszczu spraw bankowych dużo więcej, aniżeli wymaga sie od niej. Pomogła nam nie tylko w uzyskaniu kredytu ale również uczestniczyła w trudnych negocjajach z z osobami, od których kupowalismy dom. Przy tym jest zawsze wszechstronnie przygotowana do rozmów, pamięta o wszystkich, nawet najmniejszych szczczegółach. Jest punktualna,zawsze usmiechnięta, godna zaufania,cierpliwa, sumienna,życzliwa. Na spotkania odpowiada jej zawsze KAŻDA godzina.Pozostawała z nami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Jeśli istnieje doradca idealny – to jest nim PANI BOŻENA MYSZCZYSZYN.

Izabella i Krzysztof Sobańscy
Bez wahania polecamy współpracę z Panią Bożeną. Nieoceniona, profesjonalna pomoc na każdym kroku. Wszystkie aspekty kredytu wyjaśnione w najmniejszym szczególe. Serdecznie polecamy wszystkim starającym się o kredyt - mieliśmy obawy, że kredytu nie uda nam się uzyskać ale już po pierwszej wizycie u Pani Bożeny okazało się, że jesteśmy w (...) Czytaj więcej

Bez wahania polecamy współpracę z Panią Bożeną. Nieoceniona, profesjonalna pomoc na każdym kroku. Wszystkie aspekty kredytu wyjaśnione w najmniejszym szczególe. Serdecznie polecamy wszystkim starającym się o kredyt – mieliśmy obawy, że kredytu nie uda nam się uzyskać ale już po pierwszej wizycie u Pani Bożeny okazało się, że jesteśmy w dobrych rękach. Pani Bożena podchodzi do klientów indywidualnie i proponuje najlepsze rozwiązania aby kredyt uzyskać. Ponadto, Pani Bożena bardzo szybko odpowiada na każde pytanie mailowe, jest dostępna telefonicznie kiedy klient tego potrzebuje. Zdecydowanie najlepszy doradca kredytowy w Poznaniu!

Marta i Artur
Pani Bożena Myszczyszyn :) Gorąco polecam to myślę, że nie wystarczy. To osoba kompetentna, miła i znająca się na tym czym się zajmuje. Dzięki Pani Bożenie osiągnąłem cel którym był kredyt. Kiedy ja się poddawałem Pani Bożena wymyślała inną strategię by wybrać najlepszą ofertę po szczegółowej analizie. Serdecznie polecam wszystkim (...) Czytaj więcej

Pani Bożena Myszczyszyn 🙂 Gorąco polecam to myślę, że nie wystarczy. To osoba kompetentna, miła i znająca się na tym czym się zajmuje. Dzięki Pani Bożenie osiągnąłem cel którym był kredyt. Kiedy ja się poddawałem Pani Bożena wymyślała inną strategię by wybrać najlepszą ofertę po szczegółowej analizie. Serdecznie polecam wszystkim osobom, które szukają profesjonalnego doradcy kredytowego, który kieruje się głównie dobrem klienta. Pani Bożena ma dar kreowania takiego komfortu, by klient czuł się najważniejszy, podejście wręcz indywidualne co daje poczucie bezpieczeństwa. Z czystym sumieniem polecam Panią Bożenę Myszczyszyn, doradca idealny „wybitny” od spraw prawie niemożliwych.

Rafał M.
Panią Bożenę znamy od kilu lat. Pierwszy raz poznaliśmy ją w Kredyt Banku. Pani Bożena to osoba bardzo miła i sympatyczna, a co najważniejsze odpowiedzialna, zdecydowana i do każdej sprawy podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Zawsze udziela wszelkich informacji i jest w stałym kontakcie, zarówno telefonicznym jak i mailowym ze swoim (...) Czytaj więcej

Panią Bożenę znamy od kilu lat. Pierwszy raz poznaliśmy ją w Kredyt Banku. Pani Bożena to osoba bardzo miła i sympatyczna, a co najważniejsze odpowiedzialna, zdecydowana i do każdej sprawy podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Zawsze udziela wszelkich informacji i jest w stałym kontakcie, zarówno telefonicznym jak i mailowym ze swoim klientem. Analizuje wszystkie możliwe oferty i zawsze wybiera najkorzystniejszą dla danej osoby. Pani Bożena jest osobą uczciwą i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją jako doskonałego doradcę finansowego. Możemy zapewnić, że zgłaszając się do Pani Bożeny, będziecie Państwo na pewno tak samo zadowoleni ze współpracy jak my. Gorąco polecamy.

Lilianna i Roman
Fantastyczna współpraca. Chciałbym bardzo gorąco polecić Panią Bożena jako doradcę finansowego, zwłaszcza w obszarze kredytów hipotecznych. Razem z żoną byliśmy laikami w świecie finansów i zarazem trudnymi klientami - zabiegani i często nieprzygotowani od strony dokumentacji. Pani Bożena dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, pomogła Nam uzyskać bardzo korzystny kredyt hipoteczny. (...) Czytaj więcej

Fantastyczna współpraca. Chciałbym bardzo gorąco polecić Panią Bożena jako doradcę finansowego, zwłaszcza w obszarze kredytów hipotecznych. Razem z żoną byliśmy laikami w świecie finansów i zarazem trudnymi klientami – zabiegani i często nieprzygotowani od strony dokumentacji. Pani Bożena dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, pomogła Nam uzyskać bardzo korzystny kredyt hipoteczny. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Michał M.

Świetny doradca, z dużym doświadczeniem, umie odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiązać problemy jakie  się pojawiają. Bardzo dobrze się współpracuje, dba o klientów, rzetelnie i sumiennie prowadzi przez formalności związane z braniem kredytu. Polecamy wszystkim.

Sebastian i Jolanta
Pani Bożenka - NAJLEPSZY DORADCA NA ŚWIECIE;-) Rzetelna, cierpliwa i co najważniejsze kompetentna i oddana sprawie. Chociaż miałyśmy świadomość tego iż nie jesteśmy jedynymi Jej klientkami to czułyśmy jakby tak było. Pomimo że do uzyskania kredytu droga była kręta i skomplikowana, dzięki P.Bożenie wszystko stało się proste i wykonalne. Jeszcze (...) Czytaj więcej

Pani Bożenka – NAJLEPSZY DORADCA NA ŚWIECIE;-) Rzetelna, cierpliwa i co najważniejsze kompetentna i oddana sprawie. Chociaż miałyśmy świadomość tego iż nie jesteśmy jedynymi Jej klientkami to czułyśmy jakby tak było. Pomimo że do uzyskania kredytu droga była kręta i skomplikowana, dzięki P.Bożenie wszystko stało się proste i wykonalne. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim!

 

Elżbieta i Natalia
Na Panią Bożenę trafiliśmy przypadkiem i gdyby nie ten przypadek to pewnie dzisiaj nie mielibyśmy mieszkania. Pani Bożena zrobiła to, co dla doradców kredytowych w bankach było "niewykonalne". Pomogła nam zdobyć kredyt w ekspresowym tempie, a zależało nam na czasie (zakup mieszkania z przetargu, bardzo mało czasu na zapłatę). Osoba (...) Czytaj więcej

Na Panią Bożenę trafiliśmy przypadkiem i gdyby nie ten przypadek to pewnie dzisiaj nie mielibyśmy mieszkania. Pani Bożena zrobiła to, co dla doradców kredytowych w bankach było „niewykonalne”. Pomogła nam zdobyć kredyt w ekspresowym tempie, a zależało nam na czasie (zakup mieszkania z przetargu, bardzo mało czasu na zapłatę). Osoba profesjonalna, wyjaśnia wszelkie niejasności w  zrozumiały i przystępny sposób. Na każdym etapie załatwiania kredytu czuwa nad wszystkim. Po raz pierwszy spotkałam się z kimś tak zaangażowanym w swoją pracę i pomoc klientowi. Dziękujemy i polecamy serdecznie 🙂

Anna i Dawid L.

Potrzebujesz POMOCY? Napisz do mnie!

Dołącz do grona osób, które mi zaufały.
Zyskaj eksperta, do którego będziesz wracać.
Miej fachowe wsparcie w rozmowach z bankiem.