Edukacja

 

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E  w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych ZBP,

numer certyfikatu 2017/032
[THE TRIPLE E EUROPEAN FOUNDATION CERTIFIKATE IN BANKING]
Ekspert Kredytowy Poznań

Rejestr posiadaczy certyfikatu ECB EFCB 3E

             

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu [UEP], studia podyplomowe

“Bankowość i doradztwo finansowe”

 

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny),
studia magisterskie

 

Doświadczenie Zawodowe

Ekspert Kredytowy Poznań

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie kilkunastu lat pracy w bankowości (1992 – 2011), w tym ponad pięciu lat w obszarze produktów hipotecznych jako doradca klienta w segmencie kredyty w Kredyt Banku S.A. 

 

Od 2011 roku prowadzę działalność gospodarczą opartą o umowę agencyjną, której głównym przedmiotem jest obszar pośrednictwa w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych (NIP 781-116-86-36, Regon 302012593 ).

 

Decydując się na współpracę ze mną, wybieracie Państwo konkretną osobę, nie firmę.Ekspert Kredytowy Poznań

 

 

 

 

 

 

Profile na innych portalach

specjalista ds kredytów hipotecznych

Wybrane rekomendacje Eksperta Kredytowego

 

Prowadząc własną działalność gospodarczą możemy stwierdzić, że nieczęsto na drodze biznesowej można z kimś współpracować na tak wysokim poziomie. Byliśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia naszych spraw przez Pania Bożenę w Kredyt Banku SA. Z pełnym przekonaniem polecamy ją jako kompetentnego Doradcę, podchodzącego do swych obowiązków z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem sytuacji klienta. Przygotowanie merytoryczne idzie w parze z zaangażowaniem i uczciwością. Andrzej Chruszczynski, Jerzy Muszyński współwłaściciele firmy.


A.Chruszczyński, J.Muszyński Ecopartner sp.j Poznań

 

Pani Bożena to wysokiej klasy specjalistka i godna zaufania osoba działająca w branży trudnej dla przeciętnego kredytobiorcy.Przyjmując zlecenie klienta, otacza opieką,stawia się w każdym miejscu i o każdej porze,aktywnie i skutecznie uczestniczy w negocjacjach z bankiem.Jest bardzo cierpliwa,spokojna ,ale zdecydowana w swoim doradztwie, czego osobiście doświadczyłem niejednokrotnie.Gorąco polecam współpracę z Panią Bożeną Myszczyszyn.


Zbigniew Nowak P.W.NOWOPOL

 

Pani Bożena opiekowała się mną podczas moich starań o otrzymanie kredytów hipotecznych. Użyłem określenia ” opiekowała „, gdyż właściwie opisuje ono stosunek do moich problemów w toku naszej współpracy. Dzięki fachowości , sumienności i życzliwości pani Bożeny formalności związane z kredytem nie stwarzały problemów ( a załatwiałem kilka kredytów w różnych bankach więc wiem coś o tym ). Polecam panią Bożenę jako doskonałego i co bardzo ważne uczciwego doradcę a ta cecha zwłaszcza w dziedzinie inwestycji jest niezwykle cenna. Jerzy Mróz


Jerzy Mróz – kredyty hipoteczne

 

Pani Bożena to rzetelny, dokładny, skrupulatny, uczciwy doradca. Pomaga w trudnym gąszczu spraw bankowych dużo więcej, aniżeli wymaga sie od niej. Pomogła nam nie tylko w uzyskaniu kredytu ale również uczestniczyła w trudnych negocjajach z z osobami, od których kupowalismy dom. Przy tym jest zawsze wszechstronnie przygotowana do rozmów, pamięta o wszystkich, nawet najmniejszych szczczegółach. Jest punktualna,zawsze usmiechnięta, godna zaufania,cierpliwa, sumienna,życzliwa. Na spotkania odpowiada jej zawsze KAŻDA godzina.Pozostawała z nami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Jeśli istnieje doradca idealny – to jest nim PANI BOŻENA MYSZCZYSZYN.


Izabella i Krzysztof Sobańscy