Edukacja

 

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E  w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych ZBP,

numer certyfikatu 2017/032
[THE TRIPLE E EUROPEAN FOUNDATION CERTIFIKATE IN BANKING]
Ekspert Finansowy i Kredytowy - kredyty hipoteczne

             

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu [UEP], studia podyplomowe

“Bankowość i doradztwo finansowe”

 

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny),
studia magisterskie

 

Doświadczenie Zawodowe

Ekspert Finansowy i Kredytowy - kredyty hipoteczne

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie kilkunastu lat pracy w bankowości (1992 – 2011), w tym ponad pięciu lat w obszarze produktów hipotecznych jako doradca klienta w segmencie kredyty w Kredyt Banku S.A. 

 

Od 2011 roku prowadzę działalność gospodarczą opartą o umowę agencyjną, której głównym przedmiotem jest obszar pośrednictwa w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych (NIP 781-116-86-36, Regon 302012593 ).

 

Decydując się na współpracę ze mną, wybieracie Państwo konkretną osobę, nie firmę.Ekspert Finansowy i Kredytowy - kredyty hipoteczne

 

 

 

 

 

 

Profile na innych portalach

specjalista ds kredytów hipotecznych

specjalista ds kredytów hipotecznych

Wybrane rekomendacje

 

Prowadząc własną działalność gospodarczą możemy stwierdzić, że nieczęsto na drodze biznesowej można z kimś współpracować na tak wysokim poziomie. Byliśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia naszych spraw przez Pania Bożenę w Kredyt Banku SA. Z pełnym przekonaniem polecamy ją jako kompetentnego Doradcę, podchodzącego do swych obowiązków z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem sytuacji klienta. Przygotowanie merytoryczne idzie w parze z zaangażowaniem i uczciwością. Andrzej Chruszczynski, Jerzy Muszyński współwłaściciele firmy.


A.Chruszczyński, J.Muszyński Ecopartner sp.j Poznań

 

Pani Bożena to wysokiej klasy specjalistka i godna zaufania osoba działająca w branży trudnej dla przeciętnego kredytobiorcy.Przyjmując zlecenie klienta, otacza opieką,stawia się w każdym miejscu i o każdej porze,aktywnie i skutecznie uczestniczy w negocjacjach z bankiem.Jest bardzo cierpliwa,spokojna ,ale zdecydowana w swoim doradztwie, czego osobiście doświadczyłem niejednokrotnie.Gorąco polecam współpracę z Panią Bożeną Myszczyszyn.


Zbigniew Nowak P.W.NOWOPOL

 

Pani Bożena opiekowała się mną podczas moich starań o otrzymanie kredytów hipotecznych. Użyłem określenia ” opiekowała „, gdyż właściwie opisuje ono stosunek do moich problemów w toku naszej współpracy. Dzięki fachowości , sumienności i życzliwości pani Bożeny formalności związane z kredytem nie stwarzały problemów ( a załatwiałem kilka kredytów w różnych bankach więc wiem coś o tym ). Polecam panią Bożenę jako doskonałego i co bardzo ważne uczciwego doradcę a ta cecha zwłaszcza w dziedzinie inwestycji jest niezwykle cenna. Jerzy Mróz


Jerzy Mróz – kredyty hipoteczne

 

Pani Bożena to rzetelny, dokładny, skrupulatny, uczciwy doradca. Pomaga w trudnym gąszczu spraw bankowych dużo więcej, aniżeli wymaga sie od niej. Pomogła nam nie tylko w uzyskaniu kredytu ale również uczestniczyła w trudnych negocjajach z z osobami, od których kupowalismy dom. Przy tym jest zawsze wszechstronnie przygotowana do rozmów, pamięta o wszystkich, nawet najmniejszych szczczegółach. Jest punktualna,zawsze usmiechnięta, godna zaufania,cierpliwa, sumienna,życzliwa. Na spotkania odpowiada jej zawsze KAŻDA godzina.Pozostawała z nami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Jeśli istnieje doradca idealny – to jest nim PANI BOŻENA MYSZCZYSZYN.


Izabella i Krzysztof Sobańscy