Polecane firmy Przydatne i sprawdzone kontakty

Poniżej kontakt do firm, które najczęściej polecam świadcząc usługi pośrednictwa kredytowego. Nie otrzymuję z tytułu tych współprac ani za rekomendacje żadnego wynagrodzenia. Polecam poniższe firmy z uwagi na wygodę moich Klientów, a przede wszystkich z uwagi na jakość i rzetelność świadczonych usług. Ponieważ jestem zadowolona ze współpracy dzielę się namiarem również z Czytelnikami mojej strony internetowej.

Notariusz Poznań

Notariusz Monika Danecka – Białek 

Kancelaria Notarialna w Poznaniu

Adres Kancelarii: 61-729 Poznań ul. Młyńska 3 lokal 5

Tel.: 61-8529-478

Tel. kom.: +48 602 499 163

E-mail: danecka (at) rejent.poznan.pl


notariusz-danecka.pl


Z kancelarią Pani Moniki Daneckiej – Białek zetknęłam się po raz pierwszy w 2012 roku. Pracując jako agent pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami miałam okazję uczestniczyć w aktach notarialnych podpisywanych przez klientów biura nieruchomości. W późniejszym okresie zdarzyło mi się również uczestniczyć w aktach notarialnych klientów “kredytowych”. Korzystałam również z usług kancelarii w celach prywatnych oraz uzyskałam niejednokrotnie uzyskałam odpowiedzi na pytania z obszaru prawa.

Rzeczoznawca Poznań

Henryk Kupś Rzeczoznawca Majątkowy

Wycena Nieruchomości

Tel.: +48 694 404 764

E-mail: biuro (at) poznanrzeczoznawca.pl


poznanrzeczoznawca.pl


Nie jest to jedyny rzeczoznawca z którego usług korzystałam lub korzystam, ale aktualnie jest to najczęściej polecany przeze mnie rzeczoznawca. Łączy uprzejmość wobec Klienta, terminowość, rzetelność i minimum formalności. Klient ma pewność, że rozmawia z osobą, która osobiście przeprowadza inspekcję nieruchomości i sporządza wycenę, a fakturę otrzymuje dopiero po wykonaniu wyceny.

Odbiór techniczny mieszkań

Odbiór mieszkań zarówno z rynku pierwotnego (od dewelopera) jak i z rynku wtórnego.

Sprawdź i Zamieszkaj

ul. Szczepanowskiego 15c, 60-541 Poznań

Tel.: +48 739 907 844

E-mail: kontakt (at) sprawdzizamieszkaj.pl


sprawdzizamieszkaj.pl


Osobiście nie korzystałam z usług firmy, ale korzystały inne osoby z którymi pracuję i dzielę biuro. Firma przygotowuje również świadectwa charakterystyki energetycznej.