Polecane firmy Przydatne i sprawdzone kontakty

Poniżej kontakt do firm, które najczęściej polecam świadcząc usługi pośrednictwa kredytowego. Nie otrzymuję z tytułu tych współprac ani za rekomendacje wynagrodzenia. Polecam poniższe firmy z uwagi na wygodę moich Klientów, a przede wszystkich z uwagi na jakość i rzetelność świadczonych usług. Ponieważ jestem zadowolona ze współpracy dzielę się namiarem również z Czytelnikami mojej strony internetowej.

ARCHITEKT Wnętrz | Biuro NIERUCHOMOŚCI

Agnieszka Jaworska JawArt

Tel.: 882-802-642

agnieszka.anna.jaworska (at) gmail.com


https://jawart.com.pl/


Pani Agnieszka Jaworska łączy usługi:

  1. Biura Nieruchomości – pośrednictwo w kupnie lub sprzedaży nieruchomości
  2. Projektowanie wnętrz
  3. Home Staging, czyli jak najlepsze przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu

W ramach usług Biura Nieruchomości firma JawArt stosuje praktykę wynagrodzenia od jednej strony transakcji (kupującego lub sprzedającego) w zależności od tego, która strona zawiera umowę. Łącząc usługi projektanta wnętrz i Home Stagingu może pomóc w odpowiednim przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. Przygotowanie oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości to również dobre jakościowo zdjęcia.

Jako projektant wnętrz Pani Agnieszka Jaworska współpracuje ze sprawdzonymi wykonawcami. Planując wykończenie lub remont mieszkania czy domu otrzymujesz fachowe i kompleksowe wsparcie.

Notariusz Poznań

Notariusz Monika Danecka – Białek 

Kancelaria Notarialna w Poznaniu

Adres Kancelarii: 61-729 Poznań ul. Młyńska 3 lokal 5

Tel.: 61-8529-478

Tel. kom.: +48 602 499 163

E-mail: danecka (at) rejent.poznan.pl


https://notariusz-danecka.pl/


Z kancelarią Pani Moniki Daneckiej – Białek zetknęłam się po raz pierwszy w 2012 roku. Pracując jako agent pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami miałam okazję uczestniczyć w aktach notarialnych podpisywanych przez klientów biura nieruchomości. W późniejszym okresie zdarzyło mi się również uczestniczyć w aktach notarialnych klientów „kredytowych”. Korzystałam również z usług kancelarii w celach prywatnych oraz niejednokrotnie uzyskałam odpowiedzi na pytania z obszaru prawa.

Rzeczoznawca Poznań

Henryk Kupś Rzeczoznawca Majątkowy

Wycena Nieruchomości

Tel.: +48 694 404 764

E-mail: biuro (at) poznanrzeczoznawca.pl


https://poznanrzeczoznawca.pl/


Nie jest to jedyny rzeczoznawca z którego usług korzystałam lub korzystam, ale aktualnie jest to najczęściej polecany przeze mnie rzeczoznawca. Łączy uprzejmość wobec Klienta, terminowość, rzetelność i minimum formalności. Klient ma pewność, że rozmawia z osobą, która osobiście przeprowadza inspekcję nieruchomości i sporządza wycenę, a fakturę otrzymuje dopiero po wykonaniu wyceny.

Odbiór techniczny mieszkań

Odbiór mieszkań zarówno z rynku pierwotnego (od dewelopera) jak i z rynku wtórnego.

Sprawdź i Zamieszkaj

ul. Szczepanowskiego 15c, 60-541 Poznań

Tel.: +48 739 907 844

E-mail: kontakt (at) sprawdzizamieszkaj.pl


https://sprawdzizamieszkaj.pl/


Osobiście nie korzystałam z usług firmy, ale korzystały inne osoby z którymi pracuję i dzielę biuro.

Świadectwa charakterystyki energetycznej

Od 28 kwietnia 2023 r. nabywca już nie może odstąpić od wymogu przedłożenia przez sprzedającego nieruchomość mieszkalną świadectwa charakterystyki energetycznej. Świadectwo jest wymagane nie tylko przy umowach kupna-sprzedaży, ale również przy umowach najmu. Również bank udzielający kredytu hipotecznego będzie wymagał świadectwa jako warunku do uruchomienia lub po uruchomieniu. Polecam:

START-DOM Mateusz Gzik

Biuro Poznań: ul. Szamotulska 35a, 60-365 Poznań

Tel.: +48 575 926 484

E-mail: swiadectwa (at) start-dom.pl


https://start-dom.pl/swiadectwa-charakterystyki-energetycznej/


Firma przygotowane świadectwa umieszcza w centralnym rejestrze prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Świadectwa są realizowane zgodnie z aktualnym rozporządzeniem w sprawie metodologii wyznaczania charakterystyki energetycznej oraz obowiązującą od 9 marca 2015 r. ustawą o charakterystyce energetycznej budynków. Za przygotowanie świadectw w firmie odpowiada Pan Łukasz Cebulski, wpis w wykazie osób uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej nr 23036.