Doradca Finansowy Poznań. Opinie.

E.K.Z.Kucharczykowie

Pani Bożena jako Niezależny Doradca Finansowy jest b.kompetentną, niezwykle pracowitą solidną i odpowiedzialną osobą. Znakomita doradczyni, sumienna i kontaktowa, realizuje się zawodowo w 100%. Do tego życzliwa, cierpliwie a zarazem szybko i rzeczowo odpowiadająca na każde pytanie i wątpliwości klienta o każdej porze dnia.
Pani Bożena pomagała nam w załatwieniu kredytu w ramach MdM, gdzie w naszej dosyć skomplikowanej sytuacji ‘wiekowej” (wiek kredytobiorcy zapewniającego tzw. zdolność kredytową w momencie hipotetycznej spłaty ostatniej raty przekracza limit ustalony w zdecydowanej większości banków, co automatycznie uniemożliwia otrzymanie kredytu).
Pani Bożena okazała się niezwykle skuteczna i niezastąpiona w swoich działaniach i dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu, a także zaangażowaniu i zdecydowaniu potrafiła doprowadzić naszą„sprawę” do pomyślnego finału. Mało tego nadal służy nam radą i pomocą która zakończy się uprawomocnieniem wpisu hipoteki.Wierzymy, że w razie potrzeby w zakresie doradztwa finansowego zawsze możemy liczyć na Jej wsparcie. Serdecznie dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy Panią Bożenę w zakresie doradztwa solidnym i uczciwym klientom!